#1 2010-02-06 23:49:20

 Galagar

Użytkownik

status 9417989@aqq.eu
9417989
Skąd: Poznań
Zarejestrowany: 2010-02-02
Posty: 63
Punktów :   

Podstawowe bugi na serwerze.

Temat zamieszczony na forum Infinite AION przez administratora Sinthoras w 11.10.2009

Zapoznanie się z tymi informacjami jest wymagane przed zamieszczaniem raportów na stronie InfiniteAION w celu zapobiegnięcia powtórzeń.


NAJCZĘSCIEJ ZADAWANE PYTANIA:


1.    Dlaczego nie mogę stworzyć Asmodian’a albo Elyos’a na moim koncie?

Ponieważ zostało ustalone, że możesz wybrać rasę, która zostanie ustalona jako domyślna na całe konto. Dlatego, jeżeli jeżeli wymierzesz Asmodiana to wszystkie Twoje postacie będą musiały być asmodianami. Dlatego oczywiście mieć dwa konta.  << (nie wolno, reg. zabrania)

2.    Nie rozumiem w jaki sposób system zbierania działa (Gathering).

Gathering został niedawno wdrożony i jest w podstawowej fazie obecnie… Zatem do poziomu 9 możesz zwyczajnie używać umiejętności gathering… później po poziomie 9 (w momencie zmiany klasy) nie możesz używać tej umiejętności ani zbierać niczego na startowej lokacji.  Ale za to otrzymujesz dwie nowe umiejętności (jedna służy do wydobywania surowców z ziemi, druga do zbierania ich w powietrzu.)


2.1    Gathering nie wzrasta powyżej danej ilości punktów, czy to Bug?

Nie to nie jest Bug, ale jak czytałeś punkt wyżej, Gathering jest wdrożony w podstawowej fazie i nadal nad nim pracujemy. Zatem może zając bardzo dużo czasu by go podnieść o jeden punkt, a czasami pod rząd można go podnieść o 3.

2.2    Kiedy będzie działał system profesji?

Gdy usuniemy wszystkie Bugi z gatheringu.

3.    Kiedy macie zamiar wdrożyć.. (wszystko co macie na mysli.)

Nie ma ustalonego terminu dodania czegokolwiek, będzie to zrobione gdy będzie to zrobione. Prosimy o waszą cierpliwość.

4.    Widze graczy biegających w Zbroi i Broni za punkty Abyss ale nie mogę kupić żadnej z nich ponieważ punkty Abyss nie działają na razie. Jak to możliwe?

Wystąpił Bug, który został naprawiony (gracze byli w stanie kupować rzeczy za Kinah) ale administracja postanowiła nie usuwać sprzętu graczom, którzy posiadali go przed naprawą.

5.    Jestem Spiritmaster’em ale moje przywołania nie działaja, co się dzieje?

Przywołania nie zostały jeszcze wdrożone.

6.    Gdy się zalogowałem dzisiaj nie miałem w ogóle DP (Wskaźnik DP jest pusty) czy to jest Bug?

Nie jest. Tracisz całe DP gdy Twoja postać umiera lub gdy wylogowujesz się.

7.    Nie mogę znaleźć zadań dotyczącech kampanii. Czy jest to Bug lub coś takiego? i gdzie jest  zadanie dotyczące wniebowstąpienia? jak zmkienie klase?

Zadania dotyczące kampanii (Nie wszystkie) i zadania wniebowstąpienia nie zostały jeszcze wdrożone. Na 9 poziomie pojawi się automatycznie okienko zmiany klasy postaci. W tym samym czasie dostaniesz swoje
skrzydła.

8.    Nie grałem przez długi czas a teraz gdy się zalogowałem brakuje Mi prawie wszystkich moich umiejętności, co się dzieje?

Jeżeli nie grałeś przez długi czas, to MUSISZ sprawdzić aktualizacje od tamtej pory i dowiedzieć się, co zostało uaktualnione. Teraz musisz kupić wszystkie swoje umiejętności u sprzedawcy danej klasy.

8.1    Okazuję się, że nie mogę znaleźć wszystkich swoich umiejętności u sprzedawcy. Czy jest to Bug czy co?

Nie możesz wykupić wszystkich umiejętności. Umiejętności w AION można nabyć na trzy różne sposoby. Są Umiejętności, które można zakupić…  są umiejętności, które można zdobyć za pomocą zadań … oraz są umiejętności, które można zdobyć poprzez zabijanie potworów.

9.    Mogę stworzyć legion, ale czasami nie mogę zapraszać do niego ludzi itd. Co jest z tym nie tak?

Nastąpiło dopiero podstawowe drożenie Legionów. Ciągle czeka wiele pracy, bądź cierpliwy.

10.    Ciosy krytyczne nie są wyświetlane w oknie dialogowym.


Jesteśmy tego świadomi.

11.    Nie mogę latać w strefach z taką możliwością… co się dzieje?

Zwyczajnie cofnij się do strefy bez możliwości latania i wróć w miejsce domyślne (Wiemy o tym Bugu i planujemy jego naprawienie w trakcie następnej aktualizacji)

12.    Nie widze opcji pokazania/ukrycia części ekwipunku w opcjach gry.

Zdajemy sobie sprawe z tego małego Bugu.

13.    Na nowym „High Rate” serwerze dostaje tyle samo punktów doświadczenia.. co się dzieje?

Zgadza się, ale ilość wymaganego doświadczenia jest Mniejsza by nabić poziom.

14.    Nie działa bank przydzielony kontu?

Nie został jeszcze wdrożony. Używaj podstawowego i zrób relog by odzyskać swoje przedmioty.

15.    Zauważyłem, że Mój mag nie zadaje obrażeń krytycznych.. co się dzieje?


Nie ma obrażeń krytycznych od magii w AION.

16.    Zauważyłem, ze nie mogę pływać, co jest nie tak?

Nie ma pływania w AION i jeszcze nie zostało zapowiedziane.

17.    Guzik do automatycznego układania nie działa.

Ponieważ nie został jeszcze wdrożony.

18.    Nie odnoszę obrażen od upadku.

Ponieważ nie zostały jeszcze wdrożone.

19.    Wczoraj grałem moją postacią na serwerze XX, ale dzisiaj się przeniosłem na inny by sprawdzić różnicę… I gdy miałem zamiar kontynuować grę na starym serwerze nie mogłem znaleźć mojej postaci! Została usunięta czy co?


Sprawdź czy szukasz właściwiej postaci na właściwym serwerze.


Pearl Jam - Do the evlotuion

"Woo.. I'm ahead, I'm a man, I'm the first mammal to wear pants, yeah! I'm at peace with my lust,
I can kill 'cause in God I trust, yeah!
It's evolution, baby!"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.hajtownia.pun.pl www.grupasmierci.pun.pl www.zootycoon.pun.pl www.oetyper.pun.pl www.kombinacjanorweska.pun.pl